Roadie
-621/-36/-26 00:00:00

پیش فروش محصولات

پیش فروش محصولات:

از آنجا که فروش در بِرداری بر پایه حذف واسطه و تضمین تازگی و کیفیت محصول می باشد لذا فروش مقطعی محصولات در فصل برداشت یک امر کاملا عادی است.

از طرفی فروش محدود محصولات بِرداری چه در خرید بصورت عمده و چه در خرید بصورت خُرده باعث شده فروشگاه بِرداری جهت ... مشتریان خود تدابیری بیندیشد.

بدین صورت عزیزانی که قصد پیش خرید محصولات را دارند از طریق فرم تماس با ما می توانند از طریق تماس تلفنی با شماره 6520 4221 071  و یا از طریق پست الکترونیک (ایمیل) ما به آدرس info@berdary.com مشخصات کامل خود و مقدار خرید خود را با ما در میان بگذارند و کارشناسان ما در بِرداری در کمترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

دقت شود که مشخصات کامل،شامل نام و نام خانوادگی و آدر محل سکونت و مقدار محصول مورد نظر به کیلو گرم قید شود.

شرایط خرید بصورت عمده:

توجه داشته باشید که خرید عمده به خریدهای بالای 10 کیلوگرم اطلاق می شود. طبیعی است برای خرید کمتر از 10 کیلوگرم می بایست از طریق سایت اقدام نمایید.

فروشگاه بِرداری جهت پیش فروش محصولات بصورت عمده جهت اطمینان به مشتریان خود بعد از ثبت سفارش خود از طریق کانال های ارتباطی ما که در بالا ذکر شد و بعد از تایید سفارش در بِرداری ، از طرف کارشناسان خدمات بِرداری با شما تماس و سفارش شما را در لیست پیش فروش محصولات خود قرار می دهند.

فروشگاه بِرداری جهت اطمینان از پیش فروش محصولات خود 72 ساعت قبل از بسته بندی و ارسال سفارش جهت هماهنگی مجدد با مشتریان در خواست واریز 1/3 کل مبلغ را دارد و به محض واریز این مقدار از هزینه،مراحل بسته بندی و ارسال سفارش شروع می شود.

کارشناسان خدمات بِرداری بعد از آماده سازی سفارش جهت ارسال،ضمن تماس با شما درخواست تسویه حساب کامل به یکی از روشهای گفته شده (از طریق پرداخت آنلاین،کارت به کارت و یا واریز به حساب) را دارند و به تسویه حساب کامل،سفارش برای شما ارسال خواهد شد.

بدیهی است در صورت عدم انجام هر یک از مراحل ذکر شده سفارش شما لغو خواهد شد.

عرضه عمده محصولات، به صورت ترکیبی از چند محصول با درصد مشخص شده از سوی مشتری نیز امکان پذیر است.

انجیر خشک عموما در کارتن های 10 کیلوگرمی (بسته به نوع و سایز انجیر) برای فروش عرضه می شود.

نكته مهم: هزينه ارسال و احيانا برگشت از طرف مشتري ،بصورت كامل بر عهده مشتري خواهد بود.

نحوه اطمینان از کیفیت و تازگی محصول:

شما مشتریان عزیز بِرداری می توانید جهت اطمینان از کیفیت و تازگی محصول از یک کیلوگرم تا هر مقدار مورد نیاز خرید و بعد از مشاهده محصول از نزدیک اقدام به خریدهای بعدی و خرید بصورت عمده نمایید.

نکته مهم:

سعی شود جهت خرید عمده و یا تناژ بالا،تا قبل از فصل برداشت محصول مورد نظر،سفارش خود را از طریق روشهای ذکر شده در بالا ثبت کنید چون معمولا بعد از فصل برداشت،فروش بصورت خُرده،(به دلیل کمبود موجودی) اجازه فروش بصورت عمده را نخواهد داد.