1395/05/17 06:21:39

شیوه های پرداخت

1-پرداخت اینترنتی:

شما مشتریان عزیز می توانید هزینه کالا خود را در طی مراحل ثبت سفارش و از طریق کارت های بانکی عضو شبکه شتاب به صورت اینترنتی پرداخت کنید. برای این کار باید در مراحل تکمیل فاکتور خرید، در قسمت انتخاب شیوه ی پرداخت، گزینه ی پرداخت اینترنتی را انتخاب کنید؛ سپس از طریق رمز دوم و رمز 16 رقمی روی کارت، تاریخ انقضای کارت ، cvv2 و برخی اطلاعات دیگر عملیات پرداخت خود را به اتمام برسانید. توجه داشته باشید که جهت احتیاط بیشتر شماره پیگیری خرید اینترنتی را نزد خود نگهدارید.توصیه می کنیم که همه ی مشتریان شیوه ی پرداخت اینترنتی را برای پرداخت هزینه ی سفارش کالای خود انتخاب کنند؛ زیرا باعث اولویت ارسال کالا نسبت به مشتریانی که شیوه ی پرداخت در محل را انتخاب کرده اند می شود.

 2-پرداخت نقدی در محل تحویل:

این شیوه ی پرداخت جهت مشتریانی قرار داده شده است که تمایل دارند برای اطمینان بیشتر از تحویل محصول، هزینه ی کالای خود را پس از دریافت، به صورت نقدی پرداخت کنند. برای انتخاب این شیوه از پرداخت باید در طی مراحل ثبت سفارش، در قسمت انتخاب شیوه ی پرداخت، گزینه ی پرداخت در محل انتخاب شود و سپس فاکتور خرید ثبت شود. مشتریان محترم فروشگاه اینترنتی بِرداری توجه کنند که در صورتی که این شیوه از پرداخت را انتخاب می کنند در هنگام تحویل سفارش حتماً کارت شناسایی معتبر همراه داشته باشند. 

 

3_ پرداخت کارت به کارت و یا واریز به حساب:

کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی و یا پرداخت در محل را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد.() با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت بِرداری به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسان‌تر و سریع‌تر است و بِرداری پیشنهاد می‌کند که از این روش جهت پرداخت استفاده کنید.

 

شماره حساب بِرداری :

شماره حساب: 8113928669 بانک ملت به نام وحید علی زاده

شماره کارت: 7910- 9833- 3376- 6104 بانک ملت به نام وحید علی زاده

 

 توجه:

- در صورتی که پرداخت سفارش از طریق اینترنتی پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

- به مشتریان محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.